Biz Kimiz?

Günümüz dünyasında değişimin çok hızlı gerçekleştiği ve her şeyin globalleştiği bu yeni piyasa şartlarında şirketlerin de bu sürece uymadan ayakta kalmalarının mümkün olmadığı görülmüştür.

Ümran Maden Tah. İnşaat firması, İzhar Construction ve Sahir Associate gibi grup şirketleriyle beraber dünya çapında büyük projelerde yer almıştır. Şu ana kadar grup şirketleri Pakistan Lahor Bölgesinde 14000'i aşkın lüks konut, Baraj inşaatı ve havaalanı projesi gibi büyük projeler gerçekleştirmiştir. Tamamlanmış ve devam eden projelerle alakalı detayları, www.sahirs.com ve www.izhar.com adreslerinden öğrenebilirsiniz.

Gurubumuz Ümran Maden İnşaat şirketi adı altında Türkiyedeki ilk projesini Yalova'da deniz manzaralı lüks konut inşaatıyla başlamıştır. 80 dönüm arazinin ilk etap projesi başlamış ve satışa sunulmuştur. Erguvan evleri ismiyle satışa sunulan konutlar, modern yaşam alanlarının yanında deniz manzarası ve eşsiz yeşil alanlarıyla beraber tarifsiz bir yaşam kalitesi sunmaktadır. Ümran Maden İnşaat, diğer gurup şirketleriyle beraber ilerleyen yıllarda Türkiye'nin ilk 5 grubu arasına girmeyi hedeflemektedir.