Yalova Erguvan Evleri

Gurubumuz Ümran Maden İnşaat şirketi adı altında Türkiye'deki ilk projesini Yalova'da deniz manzaralı lüks konut inşasıyla başlamıştır. 101 dönüm arazinin ilk etap inşası başlamış ve satışa sunulmuştur. Erguvan Evleri ismiyle satışa sunulan konutlar, modern yaşam alanlarının yanında deniz manzarası ve eşsiz yeşil alanlarıyla beraber tarifsiz bir yaşam kalitesi sunmaktadır. İhtiyaç duyulacak her ayrıntının düşünüldüğü proje 8 ay gibi çok kısa bir sürede tamamlanacak.

Şehirlerde özlem duyulan komşuluğu en sıcak haliyle yaşayacaksınız. Zengin sosyal donatı alanlarını doyasıya kullanabileceksiniz. Bayanlara ve erkeklere ayrı ayrı 2 adet fitness salonu, 2 adet sauna, 2 adet mescit, konferans salonu, biri kapalı 2 adet havuz (kapalı havuz 365 gün kullanılabilecek), bahçede kamelyalar, çocuk parkı, basketbol ve voleybol sahası, site etrafında tartar zemin ve bisiklet yolu. Her daireye ait otopark, 24 saat güvenlik hizmeti,

Erguvan Evlerinde eşsiz zenginlikte sosyal yaşam alanları her an sizinle. Havuzlarınızda 365 gün aynı keyfi doyasıya yaşayabilir, fitness salonlarımızda form tutup, size ayrılan eğlence mekanlarında komşularınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.